11:00 - 22:00

  • shape

    Light Park

    Táto reštaurácia sa nachádza na prízemí obchodného domu Lightpark. V letnom období si môžete vychutnať jedlo aj na našej terase. Okrem dobrého jedla Vás prekvapí aj malý obchodík s talianskymi produktami. Škála produktov je pestrá, od cestovín rôzneho druhu, cez domáci sezónny olivový olej a omáčky až po vína z rôznych oblastí Talianska. Ak Vám zachutí naša kuchyňa, všetko potrebné na prípravu talianskeho jedla si môžete zakúpiť v tomto obchodíku. Súčasťou Lightparku je aj podzemná garáž v ktorej môžete bezplatne zaparkovať.

O nás

Srdečne vás pozývame do štýlových talianskych reštaurácií Ristorante Italiano da Cono. Už od decembra 2009 v Lightparku, od 2010 za tehelňou na Trnávke a od 2018 v centre Zuckermandel si návštevníci môžu príjemne oddýchnuť pri dobrej kávičke, jedle a lahodnom víne.

Keď sa povie talianska kuchyňa, väčšine z nás sa ihneď vybavia dve jedlá – pizza a cestoviny. Ak prídete kôli nim, určite neoľutujete. To samozrejme nie je všetko a v reštaurácii u Cona vás o tom radi presvedčia.

Cono znamená kvalita a garancia surovín, ktoré priamo dovážame z rôznych krajov Talianska. Snažíme sa Vám priniesť na tanier všetko, čo sa regionálnej talianskej chute týka. Čerstvé ryby, šťavnaté steaky, vynikajúce polievky a dezerty, o ktorých sa Vám bude snívať sú zárukou, že si taliansku kuchyňu určite zamilujete, ak sa tak už dávno nestalo.

Tešíme sa na Vás!

Kvalitné talianské suroviny

Vždy čerstvé & výnimočné

V každej z našich reštaurácií dodržiavame vysoký štandard ako pri príprave jedla, tak aj pri výbere len tých najkvalitnejších surovín. Iba u nás ochutnáte pravú chuť Talianska v Bratislave.

Rezervácia

Rezervácia stolov, večierkov a osláv

Darujte Vašim blízkym nezabudnuteľný zážitok

Darčekové poukazy

V každej z reštaurácií predávame aj dařcekové poukazy. Ak sa Vám v jednej z našich reštaurácií páčilo a chcete aby aj vaši blízky ochutnali pravú taliansku kuchyňu, môžeťe im darovať takúto poukážku. Poukazy sú v cene 10,20 a 50 eur.

Naše povestné špeciality

Výber šéfkuchára

chlebíčky s paradajkou a cesnakom

--------------------

€6.0

pizza chlebíčky

--------------------

€3.4

marinované ančovičky, panini

--------------------

€10.5

zelený listový šalát

--------------------

€5.0

slepačia polievka

--------------------

€4.0

paradajková omáčka

--------------------

€7.0

dubáky s parad. alebo smotan. omáčkou

--------------------

€10.0

šunka, šampiňóny, mäsovo-smotanová omáčka

--------------------

€9.50

bravčová panenka v citrónovej omáčke

--------------------

€9.80

Recenzie z google

Čo o nás povedali zákazníci

Srdečne vás pozývame do štýlových talianskych reštaurácií Ristorante Italiano da Cono.

Tešíme sa na Vás!

11:00 - 22:00

11:00 - 22:00

Copyright © 2022 - 2023

Všetky práva vyhradené.

Vytvorené & spravované spoločnosťou